stohy papírů

No jo. Je jasné, že jste od prvopočátku nechal věci na potom.
·        Potom to založím.
·        Potom tomu dám systém.
·        Potom si ve všem udělám pořádek.

Jako byste věřil tomu, že potom budete mít víc času, než jej máte nyní. To je ale pěkná hloupost, viďte? Inu, potom se nedivte, že jste zavalen papíry, které jste si během nějaké doby nashromáždil na hromadu.

Jak se asi nyní cítíte? Konečně jste si dal závazek, že ty dokumenty nějak utřídíte. Proč jste si přivezl skartovací stroj? Aha. Humor, viďte? Dochází Vám trpělivost při prohrabování se papírem, který jste mohl mít už dávno uspořádán! A co ty sirky na stole? Myslíte si, že při nejhorším škrtnete zápalkou? Vy jste si připravil šanony? Tak to ne.

A co kdybyste to udělal úplně jinak?
Abyste už nikdy nemusel stát nad hromadou nakupených papírů a nebyl tak rozčarován, pořiďte si kartotéku.

I šanony budou pro Vás méně přehledné. A hlavně zaberou daleko více místa. A musel byste nakupovat další skříňky na jejich uložení. Dejte pokoj.
·        Potřebujete uspořádat dokumenty podle abecedy?
·        Mají Vaše dokumenty velikost A4?
·        Máte v kanceláři ještě nějaké to místečko na kus efektivního nábytku?
 
Pak tedy kartotéka a4 je pro Vaše potřeby přímo stvořená. Váš systém v papírování je právě na startovní čáře!

karotétka, dřevěný šuplík
 
Nechte zápalky zápalkami, skartovací stroj odvezte. Překážel by. Šanony se Vám budou kupit geometrickou řadou, proto od jejich zakládání upusťte také. A hned se pusťte do přehledného uspořádání Vašich dokumentů! Není důvod na nic čekat.
 
Kartotéka? Nebudete chtít jinak!
Až budete ukládat poslední dokument, můžete si bouchnout šampaňské, protože se budete cítit, jako king. Hromady https://www.cez.cz/cs/pro-investory/valne-hromady/47.html papírů zmizí v úhledném systému kartotéky a4 a Vy musíte do budoucna zachovat jednu jedinou zásadu, od které nesmíte nikdy upustit!
Vždy, když dokončíte dokument, nikdy jeho uložení nenechávejte na potom

Categories: Zboží

Related Posts

Zboží

Bazén není jen bazén

Bazén už si u nás pořídil leckdo. A leckdo si ho ještě určitě pořídí. A zatímco ti první už většinou vědí své, ty druhé je třeba raději upozornit na to, že až si budou toto Read more…

Zboží

Užívejte si milování na maximum

Milování je činnost, při které se snad každý skvěle odreaguje a na chvíli zapomene na svoje problémy. Je to činnost, díky které se můžeme skvěle uvolnit a dopřát si jenom to nejlepší. Má velice pozitivní Read more…

Zboží

Úsporné nebo levné žárovky?

Světlo je pro člověka stejně důležité jako voda a vzduch. Abychom si co nejvíce prodloužili den, používáme světlo umělé. Můžeme tak i v nočních hodinách pracovat, bavit se, nebo relaxovat. Žárovky vybíráme podle mnoha parametrů: Read more…