Záznam v registru dlužníků může být pro někoho velkou brzdou v tom, aby se opět mohl postavit na nohy a začít své finanční problémy konečně řešit.

dohoda

  • Mnoho podnikatelů doplatilo na to, že jim jejich zákazníci včas nezaplatili a oni pak zase nemohli dostát svým závazkům.
  • Vlivem těchto okolností jsou v pasti, ze které se nemohou nijak dostat.
  • Pokud mají záznam v registru, pak jim banka potřebné finance odmítne půjčit.

Podnikatelé, kteří se ale nehodlají jen tak vzdát a rádi by opět nastartovali svou činnost, mají možnost využít produkt, který nemá s bankou nic společného. Pro financování firemních potřeb je určena nebankovní hypotéka bez registru. Jak je už z názvu tohoto produktu jasné, můžete získat potřebné finance v každém případě.

  • Pomocí této půjčky se můžete zbavit exekucí nebo ji použít na konsolidaci půjček a refinancování hypoték.

Jestliže si nejste jisti tím, jaká možnost je pro vás ta pravá, můžete se spojit s odborníkem, který vám udělá finanční analýzu a tím získáte naprostý přehled o všech možnostech. Samozřejmostí bude i návrh, jak je možné vyřešit všechny splátky, poplatky a doby splatnosti. V pohodlí domova si pak můžete v klidu rozvážit, jestli jsou pro vás všechny podmínky přijatelné a jestli máte zájem pomocí hypotéky vyřešit svou finanční situaci. Veškeré analýzy jsou bez poplatků předem.

podnikatel

Úvěr, který se vyplatí

Tento druh půjčky někteří klienti využívají i jako kontokorentní úvěr. Můžete si tímto způsobem zapůjčit ale třeba i jen na nejnutnější dobu, což znamená po dobu několika měsíců. Podmínkou je zastavení nemovitosti. Tou může být prakticky nejen jakýkoliv druh stavby, ale také pozemek. Z odhadní ceny pak můžete získat až sedmdesát procent. Doba, po kterou budete splácet, se určuje podle několika kritérií. K nim patří i věk žadatele. Splatnost se tak může prodloužit až na dobu třiceti let.

Categories: Ekonomika

Related Posts

Ekonomika

Chovejte se ekologicky a udržitelně

Každý den se na celém světě vyprodukuje neuvěřitelné množství odpadků. Jen v České republice je to několik set kilogramů odpadu na osobu na rok. Přitom pouze část z celkového podílu odpadů se třídí, recykluje se Read more…

Ekonomika

Co je vlastně platební bilance zahraničního obchodu?

Co vlastně znamená platební bilance a jaká je její definice?  Je to peněžní vyjádření peněžních operací mezi danou zemí a dalšími zahraničními partnery za jeden účetní rok. Řadí se tam vývoz a dovoz jak zboží, Read more…

Ekonomika

Informace, které by Vás mohly zajímat

Chcete si půjčit peníze, ale nevíte, na co byste se měli připravit? Zajisté je Vám jasné, že získat hypotéku nebude zrovna jednoduché, zaručeně to ale také není samozřejmostí. Proto je vždy dobré vědět, na co Read more…