Záznam v registru dlužníků může být pro někoho velkou brzdou v tom, aby se opět mohl postavit na nohy a začít své finanční problémy konečně řešit.

dohoda

  • Mnoho podnikatelů doplatilo na to, že jim jejich zákazníci včas nezaplatili a oni pak zase nemohli dostát svým závazkům.
  • Vlivem těchto okolností jsou v pasti, ze které se nemohou nijak dostat.
  • Pokud mají záznam v registru, pak jim banka potřebné finance odmítne půjčit.

Podnikatelé, kteří se ale nehodlají jen tak vzdát a rádi by opět nastartovali svou činnost, mají možnost využít produkt, který nemá s bankou nic společného. Pro financování firemních potřeb je určena nebankovní hypotéka bez registru. Jak je už z názvu tohoto produktu jasné, můžete získat potřebné finance v každém případě.

  • Pomocí této půjčky se můžete zbavit exekucí nebo ji použít na konsolidaci půjček a refinancování hypoték.

Jestliže si nejste jisti tím, jaká možnost je pro vás ta pravá, můžete se spojit s odborníkem, který vám udělá finanční analýzu a tím získáte naprostý přehled o všech možnostech. Samozřejmostí bude i návrh, jak je možné vyřešit všechny splátky, poplatky a doby splatnosti. V pohodlí domova si pak můžete v klidu rozvážit, jestli jsou pro vás všechny podmínky přijatelné a jestli máte zájem pomocí hypotéky vyřešit svou finanční situaci. Veškeré analýzy jsou bez poplatků předem.

podnikatel

Úvěr, který se vyplatí

Tento druh půjčky někteří klienti využívají i jako kontokorentní úvěr. Můžete si tímto způsobem zapůjčit ale třeba i jen na nejnutnější dobu, což znamená po dobu několika měsíců. Podmínkou je zastavení nemovitosti. Tou může být prakticky nejen jakýkoliv druh stavby, ale také pozemek. Z odhadní ceny pak můžete získat až sedmdesát procent. Doba, po kterou budete splácet, se určuje podle několika kritérií. K nim patří i věk žadatele. Splatnost se tak může prodloužit až na dobu třiceti let.

Categories: Ekonomika

Related Posts

Ekonomika

Americká hypotéka bez registru

Život je život, a né vždy se v něm dějí jen ty příjemné okamžiky. Zajisté každý z nás jednou řešil nebo v budoucnu bude řešit například rekonstrukci nemovitosti, koupě nemovitosti, případně vyplacení sourozence z dědictví či jiné události. K tomu Read more…

Ekonomika

Chovejte se ekologicky a udržitelně

Každý den se na celém světě vyprodukuje neuvěřitelné množství odpadků. Jen v České republice je to několik set kilogramů odpadu na osobu na rok. Přitom pouze část z celkového podílu odpadů se třídí, recykluje se Read more…

Ekonomika

Co je vlastně platební bilance zahraničního obchodu?

Co vlastně znamená platební bilance a jaká je její definice?  Je to peněžní vyjádření peněžních operací mezi danou zemí a dalšími zahraničními partnery za jeden účetní rok. Řadí se tam vývoz a dovoz jak zboží, Read more…