.

U mužů je možná strniště sexy, ale u žen už nikoliv. Oholíte se večer žiletkou a během dne nebo druhý den už cítíte nové vyrůstající chloupky? Takže nezbývá nic jiného, než opět sáhnout po žiletce a holící pěně. Nebo… co takhle déletrvající dohladka oholená pokožka? Vyzkoušejte bezbolestnou depilaci, ke které se využívá cukrová pasta. Co takhle si nemuset holit nohy obden, ale jen přibližně jednou za měsíc? Nezní to báječně? Právě to tato depilační metoda umožňuje.

růžové holítko

SNADNÁ APLIKACE

Nemusíte se obávat nějaké složité procedury. Tento způsob depilace je naprosto jednoduchý a vy nemusíte do žádného kosmetického salonu. Vystačíte si pohodlně sami doma. Stačí jen vědět, po jakém druhu cukrové pasty sáhnout.

Záleží totiž na typu vaší pokožky, protože jinou péči si žádá pokožka suchá, jinou zase pokožka citlivá. A u nás naleznete vícero variant.

Už žádné každodenní holení žiletkou, už žádné pořezání, už žádné brzy se objevující chloupky. Obávat se ani nemusíte nepříjemných pupínků a zarudnutí. Tato depilace je naprosto bez jakékoliv kožní reakce. Nyní je vám tu k dispozici depilační metoda, která vám přinese mnohem lepší výsledky, než kterých byste dosáhli při holení žiletkou. Zároveň také s holením provádíte peeling pokožky, která pak bude nejen dokonale bez chloupků, ale také hebká.

.

hladké nohy

Jedete na dovolenou k moři, kde budete každý den na pláži v plavkách? Oholené nohy jsou samozřejmostí. Jednoduše použijte doma před odjezdem na dovolenou depilační cukrovou pastu a během dovolené už máte po starostech s holením, a to dokonce ještě i několik týdnů po vašem návratu. A navíc si ještě ušetříte nějaké to místo v kosmetické taštičce ve vašem kufru.

Depilační cukrová pasta se stane vaším věrným pomocníkem a důležitou součástí vaší kosmetické výbavy. Stačí jen vyzkoušet a tomuto způsobu depilace jistě přijdete na chuť i vy.

Ohodnoťte příspěvek
.
Categories: Krása

Related Posts

Krása

Zdravé a krásné vlasy

. Již naše babičky si předávaly spoustu rad, jak své vlasy uchovat zdravé, jak zvýšit jejich hustotu či jak zvýšit jejich lesk. Některé rady jsou již v současné době téměř nepoužitelné, ale s dovozem zahraničních Read more…

Krása

Co dělat, abychom se cítili dobře a vypadali skvěle

. Krása je odrazem vaší duše a vašeho těla.Nateklá spodní víčka signalizují přetížené ledviny, nateklá horní víčka přetížený žlučník, hnědé pigmentové skvrny problémy s játry, bledost špatný krevní obraz atd. Kvalita vlasů ukazuje na celkový Read more…

Krása

Zabraňte při aktivním sportování zhoršení stavu Vaší pleti

. Když vidíte v televizi aktivní sportovce nebo sportovkyně, jistě jste si všimli, že sice mají krásné vysportované tělo, ale ve tváři vypadají na víc let, než kolik jim je ve skutečnosti. Pokud i Vy Read more…