.

Pořízení mobilního domu může některým lidem vytáhnout pomyslný trn z paty. V životě mohou nastat takové situace, kdy člověk potřebuje rychle bydlet a nemá kde. Naprosto ideální je, pokud vlastní nějaký vhodný pozemek, na kterém by mohl jeho budoucí domov stát.

veranda

·        Pořízení mobilního domu má několik nesporných výhod.
–         Je mnohem levnější než pořízení klasického zděného domu.
–         Instalace je nesrovnatelně rychlejší nežli stavba nového domu.
–         Nabízí více soukromí oproti bytu v paneláku nebo bytovce.
Stačí si najít firmu, která nabízí prodej mobilních domů a můžete během krátké doby bydlet ve svém. Dům je totiž kompletně vybaven pro okamžité nastěhování. Nemusíte shánět podlahové krytiny zařízení do koupelny vanu baterie.

·        Některý příslušník starší generace by možná začal namítat, že v takovém domě se určitě nedá bydlet přes zimu. Že je to jen víkendový domek.
–         Nedejte na něho.Mobilní domy totiž klamou tělem.
Toto bydlení je energeticky nenáročné a vytápí se pomocí tepelného čerpadla typu vzduch-vzduch. Další výhodou mobilního domu je, že se nemusejí konat žádné stavební přípravy. Stačí jen betonové patky, do kterých se dům usadí.
·        Prostě jednoho dne přijede transportní vozidlo a pomocí jeřábu vám posadí na zahradu dům vašich snů.

.

Mobilní dům na mnoho způsobů

Mobilheim se pochopitelně nemusí využívat pouze k trvalému bydlení. Můžete si ho pořídit jako luxusní zahradní domek nebomísto pro relaxaci. Někteří podnikatelé využívají mobilní dům jako svou kancelář. A pokud máte rádi různé akce, kterými jsou například grilování s přáteli, místo na ubytování návštěvy se jistě bude velice hodit.

barevné domky

Už jste se na nabídky dívali a nějak to není přesně ono?
–         Říkáte, že by to chtělo ta okna trochu větší.
–         V kuchyni si to také přestavujete jinak.
Není problém. Stačí svou představu vysvětlit a firma vyhoví vašemu přání.

Spěchám, vezou mi dům
4 (80%)2
.
Categories: Bydlení

Related Posts

Bydlení

Relaxujte po náročném dni

. Odpočinek a relaxace je pro náš organismus nesmírně důležitý. Můžeme relaxovat pohybem, ale ruku na srdce, kdo z nás si občas rád nesedne do pohodlného křesla a jen tak si nezalenoší. Kde bychom si měli Read more…

Bydlení

Příprava zahradního koupání

. Začíná už někdy v dubnu, když sluneční paprsky otevřou to nejpříjemnější období roku. Všechno v zahradě raší a rozkvétá. A pro majitele zahradních bazénu započne období příprav na novou sezónu zahradního koupání. Po přezkoumání Read more…

Bydlení

Bílá barva domova

. Interiér v bílé barvě? Právě tato bílá barva v každém z nás vyvolává jiné dojmy a pocity. Co však bílé barvě nelze upřít, je právě její jednoduchost, určitý punc luxusu a především snadná kombinovatelnost Read more…